KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325071
nr 1432 5071
Oidentifierad konstnär. Signerad F Lorentz, -60. Fiskeläge. Olja på duk, bildmått: 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:05:05
18/11 20:22:51